ÖRNEK DEMO'DUR. SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
logo
logo
Faaliyetlerimiz


1- 140 üyemizle agaç dikme faaliyetini gerçeklestirdik.
 
2- Ramazan ayi içerisinde degerli isverenlerimiz ve siz bazi üyelerimizin bagislari ile Ankara da bulunan ihtiyaç sahibi 35 kisiye erzak yardiminda bulunulmustur.
 
3- Boztepe ve Köylerinde ikamet edip çesitli illerde üniversitede okuyan ihtiyaç sahibi 5 ögrencimize, degerli isverenlerimizin yardimi ile para yardiminda bulunulmustur.
 
4- Dernek üyelerimizin tüm bilgileri bilgisayara yüklenmis olup, Üye ve Aile Bireylerinin ihtiyaç duyduklari kan ihtiyaci, dügün ve vefat duyurma islemleri cep telefonu mesaji ile saglanmistir.
 
5- Dernegimiz adina Garanti Bankasi na hesap açtirilmis olup üyelerimiz aidat ve bagislarini bu hesaba yapmalari saglanmistir.
 
6- Üye sayimizi çogaltilmasi çalismalari yapilmis ve üye sayimiz 76 kisiye çikarilmistir.
 
7- Nisan ayi içersinde Dernek ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katkilari ile Akdere camiinde yemekli mevlit okutulmustur.
 
8- Dernek üyelerimizin ve degerli isverenlerimizin maddi ve manevi katkilari ile ilçemizde bulunan ihtiyaç sahibi 52 kisiye erzak yardiminda bulunulmustur.
 
9- Köylerimizde ikamet edip çesitli illerde üniversitede okuyan ihtiyaç sahibi 5 ögrencimize, dernek ve degerli isverenlerimizin yardimi ile Ögretim Yardimi adi altinda para yardiminda bulunulmustur.

 
10-Cep Telefonundan kisa mesaj yolu ile 227 hemserimize ulasilmis ve haberlesme saglanmistir.
 
11-27.04.2016 tarihinde genel kurulumuz yapilmistir. Cenaze hizmetleri Yönetmeligi hazirlanmis olup genel kurulun onayi ile yürürlüge konulmustur.
 
12-Hemserilerimizin aidat ve bagislarini her semtten ödemeleri için .... Posta Çeki Hesabi açilmistir.
 
13-Haberlesmelerin kisa mesaj yolu ile daha modern bir sekilde yapilmasi saglanmis olup 25.06.2016 itibari ile 360 hemserimize en kisa sürede mesaj yolu ile ulasilmistir.
 
14-Üye sayimizi 31.12.2023  itibari ile 389 ulasilmistir.
 
15-Her yil oldugu gibi bu yilda Ramazan ayi öncesi Akdere'de mevlit okutulmus ve Isverenlerimizin yardimlari ile Hanönü ve Köylerinde yasan 82 ihtiyaç sahibi hemserilerimize erzak ve boztepe de yasayip gurbette okuyan 10 ögrencimize Okuma Yardiminda bulunulmustur.
 
16-Cenaze Hizmetlerimiz bu senede 3 hemserimize hizmet verilmistir.